TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR”
grafika

W dniach 7-8 października 2017 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się XI Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR. Organizatorem imprezy są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.:

Novum Motors zaprezentuje trzy nowości ostatniego roku: nowego Peugeot 308 i dwa SUVy 5008 oraz 3008, który uzyskał nagrodę Car Of The Year. Poza nowościami zaprezentowane zostaną popularne modele 208 i 2008 oraz samochody dostawcze.

Auto Reve, Koncesjoner Renault i Dacia zaprezentuje dwa samochody w nowej odsłonie, czyli nowe Renault Koleos i nowe Renault Scenic, będzie można zobaczyć również nowe Renault Megane w wersji sedan oraz znanego już i lubianego crossovera Renault Kadjar. Nie zabraknie samochodów dostawczych Renault Mastera i Trafica.

AJ Motors nowy dealer Volkswagena w Toruniu serdecznie zaprasza na premierę nowego modelu -   Arteona, auta dostępnego już od 755 zł netto/mc w promocyjnym finansowaniu Easy Drive.

Toyota Bednarscy zaprezentuje pełną gamę aut z napędem hybrydowym, w tym nową Toyotę Yaris po faceliftingu. Nowością w gamie aut hybrydowych Toyoty będzie prezentowany model Prius Plug-in drugiej generacji, czyli auto z możliwością ładowania również z gniazda elektrycznego. Atrakcją dodatkową stoiska będzie możliwość udziału w konkursie z główną nagrodą w postaci hybrydowej Toyoty na weekend z pełnym bakiem paliwa.

Lexus Trójmiasto we współpracy z Toyota Bednarscy zaprezentuje dwa najpopularniejsze modele z gamy Lexusa czyli model Lexus NX oraz Lexus RX. W trakcie prezentacji będzie możliwość zapisania się na jazdę testową wybranym modelem.

Zespół Szkół Samochodowych  w Toruniu zaprezentuje wybrane pojazdy znajdujące się w zbiorach Szkolnego Muzeum Motoryzacji. Zainteresowani otrzymają wszelkie informacje o kierunkach kształcenia oraz możliwościach zatrudnienia po ukończeniu szkoły.

Auto Styl - salon Forda w Toruniu zaprezentuje premierowe modele: Forda KA i Forda Fiestę oraz SUVa Forda Kugę, ponadto pokaże gamę aut dostawczych do przewozu osób i towarów.

Auto-Mar Pomoc zaprezentuje ofertę kompleksowej pomocy powypadkowej. Na stoisku będzie można dowiedzieć się o bezpłatnym wynajmie aut z OC sprawcy, dopłatach do odszkodowań, pomocy w likwidacji szkód komunikacyjnych i obsłudze innych szkód osobowych.

Casada Polska zaprezentuje nowoczesne urządzenie fitness - platformę wibracyjną Power Board, dzięki której trening przyniesie wymarzone efekty 2x szybciej. Ponadto na stoisku będzie można skorzystać z relaksującego masażu na matach i poduszkach masujących.

Mazda Bednarscy zaprezentuje wszystkie najważniejsze modele japońskiej marki z przełomową technologią SKYACTIV oraz wyróżniającym designem w duchu KODO. Na targach będzie można zapoznać się z Nową Mazdą CX-5, drapieżnym miejskim crossoverem - Mazdą CX-3, sportową limuzyną  - Mazdą 6, miejskim autem rodzinnym - Mazdą 3 oraz kultowym roadsterem Mazdą MX-5. Na fanów marki czekał będzie konkurs z nagrodami.

Nordic Motor  jedyny autoryzowany salon i serwis Volvo w województwie kujawsko-pomorskim zaoferuje profesjonalne doradztwo dla pasjonatów marki Volvo.

Hurtozbyt & MCPOL zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku akumulatorów rozruchowych firm VARTA oraz YUASA. Na stoisku będzie możliwość sprawdzenia sprawności akumulatora przed okresem jesienno-zimowym.

WSTĘP WOLNY


LOKALIZACJA TARGÓW

Plan miasta

POLECANE HOTELE

hotel Gromada


ORGANIZATOR  TARGÓW MOTORYZACYJNYCH  „MOTO-TOR”

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl