Świąteczne Przysmaki Regionów
grafika

   Zapraszamy Państwa do udziału w Świątecznych Przysmakach Regionów, które odbędą się w dniach 16 - 17 grudnia 2017 roku w Centrum Targowym „PARK” przy ul. Szosa Bydgoska 3 w Toruniu.


  Nasza impreza dedykowana jest wszystkim producentom i dystrybutorom żywości regionalnej, tradycyjnej, ekologicznej i unikatowej. Podczas obu dni chcemy zaprezentować mieszkańcom woj. kujawsko-pomorskiego i przybyłym gościom wyroby i przysmaki z różnych regionów Polski i świata. Termin imprezy sprzyja zakupom nie tylko tradycyjnych wyrobów, ale także poszukiwaniom nowych smaków, których nie może zabraknąć na świątecznych stołach.

   Świąteczne Przysmaki Regionów to przede wszystkim niepowtarzalna szansa na poznanie nowych, wręcz ciekawych potraw, które bardzo często są przygotowywane tylko raz do roku – właśnie w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Odwiedzający będą mieli okazję spróbować oraz zakupić przysmaki wytworzone przez lokalnych wytwórców, małe, rodzinne firmy, gdzie stawia się przede wszystkim na jakość potraw. Zapraszamy do odbycia z nami kulinarnej podróży przez całą Polskę i pozostałe części świata. Degustacje naszych lokalnych smaków są atrakcją zarówno dla szukających nowości młodych ludzi, jak i przywiązanych do tradycji osób starszych. Pragniemy, aby Świąteczne Przysmaki Regionów z roku na rok przyciągały do naszego bogatego turystycznie miasta coraz większą liczbę kupców i wystawców, którzy oferują ekologiczne, tradycyjne, regionalne potrawy, aromatyczne nalewki, swojskie wędliny, ryby, soki tłoczone z polskich owoców, niepowtarzalne w smaku sery, egzotyczne bakalie, przyprawy, herbaty czy kawy i tym podobne produkty. Goście, odwiedzający Centrum Targowe „PARK” będą zachwyceni mnogością smaków i zapachów, z chęcią zaopatrzą się w zdrową, nieprzetworzoną żywność. W świątecznym wystroju hali i wyjątkowej atmosferze będą mogli dokonać zakupów, dzięki którym przygotują smaczne, tradycyjne i bardzo aromatyczne Święta Bożego Narodzenia. Dodatkowo zaś – Świąteczne Przysmaki Regionów to spotkanie z dziedzictwem kulinarnym zarówno naszego województwa, jak i pozostałych regionów Polski, okazja do poznania potraw i składników, które często są zapomniane, albo trudno dostępne. 


  Wystawcom i kupcom w tych dniach proponujemy otwartą dla wszystkich odwiedzających urokliwą halę wystawienniczo – targową. W ramach obu dni proponujemy miejsce w ogrzewanym, w pełni dostosowanym do organizacji tego rodzaju handlu obiekcie, który jest bardzo dobrze znany z organizacji imprez wystawienniczo – handlowych o podobnym charakterze. Termin, w którym organizujemy Świąteczne Przysmaki Regionów nie jest przypadkowy, a wręcz zastosowany z pełnym przeświadczeniem, że jest to bardzo dobra okazja do sprzedaży wyrobów na krótko przed samymi Świętami. Atmosfera przedświąteczna to doskonały czas na handel, prezentowanie swoich wyrobów i zapoznawanie z nimi mieszkańców naszego regionu oraz przybyłych w tym szczególnym czasie gości.


ORGANIZATOR  ŚWIĄTECZNYCH PRZYSMAKÓW REGIONÓW

Urbitor Sp. z o.o.
ul. Chrobrego 105/107
87-100 Toruń
Tel. +48 56 66 94 301

KOMISARZE TARGÓW:

Komisarz ds. Targów: Anna Fischer

Centrum Targowe "Park"
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 61 fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom. +48 606 228 247
e-mail: a.fischer@urbitor.pl

Komisarz ds. Targów: Barbara Dzioba
Centrum Targowe "Park"
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
tel. +48 56 612 02 63, fax: +48 56 612 02 56
tel. kom. +48 606 228 261
e-mail: b.dzioba@urbitor.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński

Centrum Targowe "Park"
ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57 fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom. +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@urbitor.pl