TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI
grafika

W dniach 23-24 września 2017 roku  w godzinach od 10.00 do 17.00  w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. Organizatorem imprezy są Targi Toruńskie Sp. z o.o.


Na Targach swój udział zapowiedzieli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, firmy wyposażenia wnętrz oraz instytucje finansowe.

Targi Nieruchomości, to doskonałe miejsce na poznanie pełnej oferty rynku branżowego z Torunia i okolic oraz możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej i uzyskania pomocy prawnej.


NA STOISKACH WYSTAWCÓW  m. in.:

Firma Instalbud zaprezentuje ofertę mieszkań - Osiedle Arkadia, powstające na Jarze w Toruniu, w otoczeniu malowniczego lasu w samym centrum zielonych płuc miasta. Na stoisku będzie można zapoznać się z układami mieszkań oraz uzyskać informacje na temat walorów użytkowych i architektonicznych budynków.

Urząd Miasta Torunia zaprezentuje bogatą ofertę miejskich terenów inwestycyjnych i działek budowlanych, przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na stoisku będzie można uzyskać informacje o obowiązujących na terenie Torunia zwolnieniach od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców oraz zapoznać się z kierunkami rozwoju miasta.

Toruńskie TBS Sp. z o. o. zaprezentuje najnowszą ofertę mieszkań na wynajem na osiedlu JAR.

Firma Heban Houses zaprezentuje ofertę budowy nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych w technologii prefabrykowanej oraz gotowe domy energooszczędne na sprzedaż w Gostkowie.

Firma Group Housing Development zaprezentuje parterowe domy wolnostojące w Łubiance pod Toruniem w atrakcyjnych cenach i na dużych działkach.

Amalfi Invest zaprezentuje Willę Zielona, kameralną inwestycję położoną w Toruniu tuż przy Parku Tysiąclecia wykonaną w wysokim standardzie, wyjątkowej architekturze i naciskowi na detale.

Grupa deweloperska - PRES zaprezentuje Państwu najnowszy etap realizacji osiedla Sosnowy Las przy ulicy Strzałowej 17 na osiedlu Stawki. Podczas Targów Nieruchomości rozpocznie się oficjalny "start" długo wyczekiwanej inwestycji Centropolis przy ul. Bawarczyków.

Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Toruniu oferuje mieszkania w  budynkach na Osiedlu „Jar”. Wszystkie mieszkania są w pełni wykończone i wyposażone. Ponadto MSM będzie proponować sprzedaż miejsc postojowych w budynku przy ul. Św. Józefa 72.

Osiedle Kasztanowe Sp. z o.o. zaprezentuje ofertę mieszkaniową w prestiżowym kompleksie trzech nowoczesnych budynków, w których każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.

Firma LEM-BUD zaprezentuje kolejny etap znanego już Osiedla JAR Sosnowe Zacisze. Dodatkowo oferta firmy zostanie wzbogacona o kolejne dwie nowe inwestycje zlokalizowane przy ul. Szosa Lubicka 17A oraz przy zbiegu ulic Okólnej i Szuwarów.

Firma Viba Engineering zaprezentuje Państwu ofertę budowy domów jednorodzinnych w miejscowości Osiek nad Wisłą oraz na działce klienta.

Studio projektowe TOfi design zaprezentuje ofertę z zakresu projektowania i dekoracji wnętrz.  Dla uczestników targów Studio zapewnia atrakcyjne rabaty.

Inside Park to grupa zrzeszająca specjalistów zajmujących się nieruchomościami, finansami oraz aranżacją wnętrz. Ich motto brzmi „Obsłużymy klienta od A do Z”.

Firma Phinance S.A. oferuje najbardziej kompleksową usługę na rynku związaną z finansowaniem budowy i zakupu nieruchomości. Proces kredytowy zaczyna się na długo przed podpisaniem umowy przedwstępnej, a kończy nie z momentem podpisania umowy kredytowej, a z momentem spłaty kredytu.

Firma Renova Developer Sp. z o.o. zaprezentuje nowoczesne osiedle domów  „Osada Amsterdam” w zabudowie szeregowej oraz domy w zabudowie bliźniaczej „Osada w Olszynach”. Na targach jak i podczas organizowanych Drzwi Otwartych będzie można zobaczyć jak rozwiązania Firmy Renova Developer łączą tradycyjne budownictwo z nowoczesnością.

Firma Expobud zaprezentuje ofertę budowy domu jednorodzinnego na działce klienta w 2 miesiące, wykonanego w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu za 249 tys. zł.

Firma Fasterm zaprezentuje Osiedle Lawendowe w Toruniu przy ulicy Tarnowskiej wraz ze specjalną ofertą dla nowych klientów.

Firma APRO Investment zaprezentuje ofertę mieszkań w apartamentowcu WOZOWNIA Apartamenty Jakuba, na Osiedlu Zielonym 2 Etap II, w budynku Kościuszki 66 oraz domy jednorodzinne nad jeziorem Nagus.

Firma Szkło i Alu zaprezentuje modne i  praktyczne rozwiązania meblowe. W prezentowanym module przedstawi kilka pomysłów na wygodne rozwiązania kuchni, łazienek, szaf i salonów.

Home Broker zaprezentuje Państwu prawie 35 000 ofert mieszkań, domów i lokalów użytkowych z rynku pierwotnego i wtórnego, w tym ofertę czołowych deweloperów z Torunia i okolic.

Open Finance zaprezentuje Państwu ofertę 20 banków w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych. Eksperci Open Finance pomogą w formalnościach kredytowych, porównają oferty banków, bezpłatnie w 5 minut zbadają Państwa zdolność kredytową.

WSTĘP WOLNY


 

LOKALIZACJA TARGÓW

Plan miasta

POLECANE HOTELE

hotel Gromada

 


ORGANIZATOR  TORUŃSKICH TARGÓW NIERUCHOMOŚCI

Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Ul. Szosa Chełmińska 27
87-100 Toruń
Tel. +48 56 658 20 90     fax.+48 56 658 20 99

Komisarz ds. targów: Paweł Starczewski
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 65    fax. +48 56 612 02 56
Tel. Kom. +48 606 228 235
e-mail: p.starczewski@targitorunskie.pl

Dyrektor ds. targów
Kierownik CT Park
Piotr Kempiński
Centrum Targowe Park
Ul. Szosa Bydgoska 3
87-100 Toruń
Tel. +48 56 612 02 57  fax. +48 56 612 02 56
Tel. kom.  +48 606 228 265
e-mail: p.kempinski@targitorunskie.pl